Download the participants list with your discipline.

Date list is: 17-04-2018

First Name

Last Name

Team/Club

Christoph Tellmann  Germany / ABC Münster
Stephan Tellmann  Germany / ABC Münster
Sira Engel Nederland/ Talententeam Noord
Stefan van de Belt Nederland/ Talententeam Noord
Isabel de Vries Nederland/ Talententeam Noord
Kathan Winter Germany / Wetterau
Christian Brabender GER - Rheinischer Schützenbund
Jan  Wets Belgium Pistolteam SRCTN
Patrick Meyer Germany
Sharon Delmarque Luxembourg FLTAS
Catheline Dessoy Luxembourg FLTAS
Marco Nunes Luxembourg FLTAS
Michel Katzenmeier Luxembourg FLTAS
Sylvie  Nockels Luxembourg FLTAS
Nadine Mamer Luxembourg FLTAS
Sylvie  Schmit Luxembourg FLTAS
Louis Mariutto Luxembourg FLTAS
Adrian Syms British Pistol Club
Waldek Mickiewicz British Pistol Club
Iqbal Ubhi British Pistol Club
Chris Raistrick British Pistol Club
Vicki Tripney British Pistol Club
Bart Liebens Belgium RBSSF
Lieselotte Janssen Belgium RBSSF
Bettina Bal Belgium RBSSF
Valerie Willems Belgium RBSSF
Frederik Vukojevic Belgium RBSSF
Jessie Kaps Belgium RBSSF
Anke Jaeger Belgium RBSSF
Eline Swennen Belgium RBSSF
Rhune Dean Belgium RBSSF
Hannelore Veraart Belgium RBSSF
Stephanie Vercrusse Belgium RBSSF
Manon Claessens Belgium RBSSF
Emma Vandevyvere Belgium RBSSF
Anneke Verheyden Belgium RBSSF
Ine Verschaeren Belgium RBSSF
Kenneth Morbee Belgium RBSSF
Peter Pallen Belgium RBSSF
Gert Crosiers Individual VSK
Danny Goris Individual VSK
Dirk Cuypers Individual VSK
Liese Veuskens Individual VSK
Glenn Rochette Individual VSK
Nadine Reichelt Germany
Sébastien Cürtz Kgl. Sankt Hubertus Schützenverein Elsenborn
Thomas  Lybeer Kgl. Sankt Hubertus Schützenverein Elsenborn
Michaela Lehnen Kgl. Sankt Hubertus Schützenverein Elsenborn
Anaïs  Hansen Kgl. Sankt Hubertus Schützenverein Elsenborn
Melissa Gehlen Kgl. Sankt Hubertus Schützenverein Elsenborn
Morgane Greeven Kgl. Sankt Hubertus Schützenverein Elsenborn
Nicklas  Kildehøj Denmark
Christinna Herskind Denmark
Anna S. Nielsen Denmark
Lærke Fabricius Denmark
Josefine  Laursen Denmark
Emma N. Koch Denmark
Caroline Jakobi Denmark
Nickolai Kristensen Denmark
Hannah Verhoeven Reflex-Shooting Team EU
Jeff van Venrooij Reflex-Shooting Team EU
stine  Andersen Reflex-Shooting Team EU
Sharon  Mekking Reflex-Shooting Team EU
Edwin Raats Reflex-Shooting Team EU
Jente Willemsens Reflex-Shooting Team EU
Bob  Linders Reflex-Shooting Team EU
Saskia Radersma Reflex-Shooting Team EU
Evert Brink Reflex-Shooting Team EU
Omar  Verhoeven Reflex-Shooting Team EU
Ben  van Ingen Reflex-Shooting Team EU
André Link KKS Köningsbach
Karina Schnieder KKS Köningsbach
Christian Brenneiser KKS Köningsbach
Sarah Wûrz KKS Köningsbach
Laura Schreck KKS Köningsbach
Julia Schneider KKS Köningsbach
Jonas Sigmund KKS Köningsbach
Ramón Suárez La Défense Belgium
Pascal François Sint Hubertus Beveren-Leie Belgium
Dylan Ulbrich Belgium
Tiphaine Blondeau  
Mieke Van Cothem SV Het Loodje
Christine Chaltin SV Het Loodje
Alexandre Lamon